Porankowy INSTAGRAM

21 kwietnia 2008

jak podpisać komentarz - uwaga techniczna

Ponieważ wielu naszych Czytelników zgłasza trudności związane z zamieszczaniem komentarzy do naszych postów - trudności dotyczące głównie podpisania owych komentarzy inną tożsamością niż "anonim", wyjaśniamy, że po modyfikacjach technicznych poczynionych przez administratora strony z blogami, komentarz zamieszcza się następująco:
z listy "wybierz tożsamość" znajdującej się pod okienkiem nowego komentarza należy wybrać opcję "Nazwa/adres URL" a następnie wpisać w pole "Nazwa" tożsamość, którą chcemy się podpisać - prawdziwą bądź zmyśloną. Pole "adres URL" jest opcjonalne. I to wszystko. Pozostaje nam już tylko napisać komentarz i wdusić guzik: publikuj. Na tym koniec. Komentarz zostanie zapisany, a w jego nagłówku pojawi się wybrana przez nas tożsamość.

1 komentarz:

  1. Hetman Dziad11 maja 2008 14:14

    A ino se tak sprawdzam, czy ta technika zadziała... Za moich młodych czasów to się szablą konotacyję na dziobie adwersarza robiło i każdy widział, kto go pobił... Z braku szabli można było oko podbić, chociaż to krótkotrwałe było...
    A tak nawiasem, to co się dzieje? Żadnych wpisów, życia nie ma... A przecież wiem, że dzieje się dużo !!! To proszę najuprzejmiej przestać sie obijać, potraktować poważnie swoje funkcje życiowe do których należy PISANIE NA BLOGU :))))
    W końcu my chcemy coś czytać !!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń