Porankowy INSTAGRAM

1 czerwca 2012

uwaga, Euro!

Dziś czysto informacyjnie, jeśli ktoś jeszcze nie dotarł o informacji dotyczącej zmiany w organizacji ruchu w okolicy stadionu na czas trzech meczy Euro:

W dniach 10 i 18 czerwca 2012 roku od godziny 16.45 do 1.45, 
a w dniu 14 czerwca 2012 roku od 14.00 do 23.00 zamknięty będzie poniższy obszar:

zamknij
"Bezwzględny zakaz wjazdu wszelkich pojazdów, także dla mieszkańców i rowerzystów, obowiązywać będzie na następujących ulicach:

- Grunwaldzkiej na odcinku od Grochowskiej do Smoluchowskiego i Jawornickiej; 

- Bułgarskiej od Bukowskiej do Grunwaldzkiej; 
- ciągu ulic: Jugosłowiańska, Taczanowskiego, Ściegiennego od Grunwaldzkiej do Promienistej;
- Marcelińskiej od Wałbrzyskiej do Rycerskiej;
- Strzegomskiej od Staffa do Wałbrzyskiej;
- Wałbrzyskiej;
- Świerzawskiej;
- Ptasiej;
- Rumuńskiej;
- Byczyńskiej.
W pozostały obszar objęty ograniczeniami w ruchu będą mogli wjechać mieszkańcy na podstawie „warunków wjazdu” wydanych przez Zarząd Dróg Miejskich. Dla rowerzystów i pieszych nie będzie ograniczeń.
Informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, od dnia 8 maja do dnia 26 maja 2012r. „warunki wjazdu” dostarczane będą osobom, które w dowodzie rejestracyjnym mają wpisany adres zamieszkania na ulicach znajdujących się w obszarze wyłączonym z ruchu w sąsiedztwie Stadionu Miejskiego.W w/w przypadku nie ma konieczności wnioskowania o wydanie „warunków wjazdu”, bowiem będą one dostarczane za pośrednictwem gońców do skrzynek pocztowych"tak przynajmniej podają na stronie Zarządu Dróg Miejskich...

2 komentarze:

  1. Rowerzystów?!? Ja się pytam po co?!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ty się nie pytaj, Ty się stosuj do zasad ;) (ja się pytam, po cholerę ta strefa aż tak rozbudowana jest, że aż na Bajkowe sięga?

      Usuń