Porankowy INSTAGRAM

22 sierpnia 2014

wrzucamy siebie i dzieciaki na Warsztat

Może to zbliżająca się jesień, może fakt, że Glorie dwie ruszają za tydzień do Szkoły i nasze życie może wreszcie przestanie przypominać cyrk z atrakcją pod tytułem "balansowanie na krawędzi czasu między przedszkolem, szkołą, pracą i domem", a może wydarzenia ostatnich miesięcy, które wymusiły na nas dostosowanie się do życia bez obecności ważnego członka rodziny spowodowały, że jesteśmy gotowi na nowe formy aktywności, także w blogosferze.

Porankowa Rodzina rusza świadomie w świat (spoko wodza, nie wyprowadzamy się!): planuje wyprawy, podróże małe i duże oraz udział w różnych akcjach i wydarzeniach. Z każdej nowej aktywności będzie zdawana relacja na blogu. Mamy nadzieję, że dzięki temu wszystkiemu nie tylko odżyje nasz blog, który mchem porasta, ale także odżyjemy my - starszyzna porankowa i nasze dwie latorośle.

Pierwsze podróże i odkrycia za nami - stąd nowa zakładka OPINIE i RECENZJE. Posty już się piszą i niedługo pojawią na stronie.

Dziś dołączyliśmy do bardzo ciekawej akcji DZIECKO NA WARSZTAT. Co miesiąc, przez cały rok szkolny blogujące mamy z całej Polski będą realizowały "warsztaty" dla swoich dzieciaków zgodnie z wytyczonymi przez organizatora tematami przewodnimi. 10 warsztatów, 10 tematów. Nauka przez zabawę. Kształt warsztatów zależny jest od kreatywności każdej z rodzin biorących udział - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Z każdego warsztatu będzie tworzony reportaż publikowany na blogu, a dzięki temu, że - o ile zrozumiałam zasady - publikacja odbywać się będzie jednego dnia, sieć blogujących mam będzie nawiązywać ze sobą kontakt i podpatrywać pomysły innych. Prawda, że świetny pomysł? A zatem...

Porankowa Rodzina wrzuca dzieciaki na warsztat!

Jeśli chcecie dołączyć do akcji, formularz zgłoszeniowy znajdziecie w linku w banerze akcji - zapisy przyjmowane są do 12 września!

zapisy do II edycji


Pierwsza odsłona Dziecka  na Warsztacie już 29 września. Będziemy odkrywać środowisko lokalne, a hasłem przewodnim będzie: legenda / opowieść / historyjka / bajka. Zarys działań już mamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz