Porankowy INSTAGRAM

w sieci

Porankowa Mama jest "zwierzęciem sieciowym", co tu dużo ukrywać. Bawi ją (z przyczyn zarówno tych oczywistych, jak i tych naukowych) Internet i jego przepastna czeluść, fascynują ją (z przyczyn jak wyżej) sieciowe relacje społeczne i intryguje (z przyczyn jak wyżej) zjawisko "mamy w sieci".
Jak więc można się domyślać, Porankowa Mama - a razem z nią jakby nie było Porankowa Rodzina - obecna jest w wirtualnym świecie nie tylko na tym blogu.

Ciekawskich informujemy zatem, że:
  • znajdziesz nas na Facebooku - głównie linkujemy do naszych postów, ale czasem dodajemy coś więcej,
  • ponieważ czasem prościej coś opowiedzieć obrazem niż słowem, mamy zatem konto na Instagramie i czasem coś, co ujrzy nasze oko, ujrzy też wirtualna sieć,
  • część czasu "wolnego" Porankowa Mama spędza rzucając okiem na wirtualne makatki użytkowników portalu Pinterest - Porankowa Mama ostrzega, że to wciąga i uzależnia, ale daje też duuuuuuużo dobrych pomysłów do wykorzystania!
  • a gdy Porankowej Mamie coś wpadnie w oko, ucho, rzuci się na mózg, a nie za bardzo tyczy się to opowieści domowych, pisuje w swoim WIRTUALNYM NOTATNIKU - raczej mniej niż bardziej regularnie, mniej niż bardziej "do rzeczy" i mniej niż bardziej na poważnie - przynajmniej taki miała plan,
  • gdy nie ma czasu na dłuższe wypowiedzi, zdarza jej się ćwierknąć - z reguły w języku angielskim - na Twitterze - @PorankowaMama,
  • wieki temu ruszyła wirtualna BIBLIOTEKA Porankowej Mamy na LubimyCzytać - ta wirtualna biblioteczka od kilku dni jest na nowo odkurzona i uzupełniana, dawno tam nie zaglądaliśmy, proszę mieć to na uwadze!
  • Porankowej Mamie zdarzało się też pisywać, gdy miała wenę kulinarną na BLOGU  KULINARNYM. Żeby nie było, to nie jest kolejny porankowy blog - zostaliśmy zaproszeni do współtworzenia bloga przez osobę, która lubi z nami kucharzyć.

I na koniec: tak, Porankowa Mama i Ślubny mają prywatne konta na FB i NK (choć na NK tylko formalnie, bo nie korzystają i nie zaglądają tam od dłuższego czasu), ale z racji oczywistej oczywistości nie podajemy ich do publicznej wiadomości i prosimy o uszanowanie tej decyzji tych, którzy są wtajemniczeni :)